News

Kids Choice Awards 2014 - Vote

28. února 2014 v 16:30 | Zoe

Jako každý rok se koná nominace Kid's Choice Awards.Selena se objevila v kategorii "Nejoblíbenější zpěvačka".Na internetu už můžete hlasovat pro svého oblíbence. :)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZPĚVAČKA:
Selena Gomez
Katy Perry
Taylor Swift
Lady Gaga

HLASUJTE TADY

NuvoTV: Five Sexiest Latinas

28. února 2014 v 16:19 | Zoe
NuvoTV vytvořili seznam 5 nejvíce sexy latinských zpěvaček.Selena rozhodně v tomto seznamu nesměla chybět! :)

SELENA GOMEZ
Selena Gomez byla tento rok se svojí kariérou na ohni. Nejen její hity, populární celosvětové turné, její obrat ve filmech a spuštění sportovní kampaně Adidas NEO, hvězda byla všude a nevypadá to, že by se zastavila. Nemůžeme se dočkat až uvidíme, co jí 2014 přinese!

Selena is nominated on Radio Disney Music Awards 2014

24. února 2014 v 21:16 | Zoe
Selena jako minulý rok je tento rok opět nominována na Radio Disney Music Awards.Candice hostitelka Radio Disney Music Awards nám zveřejnila nominace i kategorie.Selena byla nominována ve třech kategoriích!

Píseň roku
Katy Perry - "Roar"
One Direction - "Best Song Ever"
Selena Gomez - "Come & Get It"

Nejlepší píseň s tancem
"Birthday" - Selena Gomez
"Dance With Me Tonight" - Olly Murs
"Wings" - Little Mix

Umělec,o kterém se Radio Disney nejvíce baví
@arianagrande
@austinmahone
@selenagomez
Hlasování začne 28.února.Budete hlasovat pro Selenu? :)

Joe Jonas is fan of Selena's music!

10. února 2014 v 7:05 | Zoe

Joe Jonas poskytl nedávno rozhovor pro E!News ,kde se ho zeptali jestli je fanoušek Seleniny muziky.A Joe odpověděl takto:
"Jsem!Jsem! Myslím,že její kariéra je skvělá a ona se chystá být uspěšná a já chci ,aby byla štastná!"

Demi talks about Friendship with Selena

8. února 2014 v 10:27 | Zoe
Za překlad rozhovoru děkuji: http://sgdaily.blog.cz/
V poslední době se Selena hodně vídá s její nejlepší kamarádkou Demi Lovato.Demi nedávno poskytla několik rozhovorů pro E! News a ExtraTV ,kde se zmínila o Seleně v rehabilitačním ústavu, kde byla první týdny v lednu tohoto roku.
E! News
Demi Lovato officálně na veřejnosti řekla, že Selena tajně navštěvovala rehabilitační centrum na začátku měsíce ledna, kde strávila údajně dva týdny. Mluvila ve vidu hlavně o závislosti na drogách, poruchách přijmu potravy a celkově na pohled lidí na vás, když jste na nečem takovém závislí, nakonec se o Seleně vyjádřila takto: Selenu znám 14 let a byly jsme nejlepší
ExtraTV
I v rozhovoru pro ExtraTV, se Demi vyjádřila o Seleně a jejich přátelství a také opět potvrdila, že Selena naštěvovala nějakou dobu rehabilitační ústav. Jak Selena tak i Demi se navzájem podporovaly, když byly na léčení kvůli různým problémům, u Seleny to byly psychické, kdežto u Demi to byla závislost na drogách apod.. Nakonec se Demi o Seleně vyjádřila takto: Se Selenou máme užasné přátelství, známe se už 14 let a budu ji milvoat až do smrti. Video najdete tady, mělo by být čtvrté v seznamu.

Behaving Badly will come out on May!

6. února 2014 v 18:59 | Zoe
Objevila se naprosto skvělá informace ohledně filmu,ve kterém hraje Selena - Behaving Badly!Lachlan Buchanan zveřejnil na twitteru novou zpávu, že Behaving Badly by měl vyjít v květnu! Tolik se na ten film těším :3

Hádám,že Behaving Badly nikdy neuvidí denní světlo. :/

Květen!!

Ashley Benson talks about Selena to Cosmopolitan Magazine

5. února 2014 v 16:37
Ashley Benson,která se ted ukáže na obálce Cosmopolitan - se jí na twitteru zeptalli na otázku jak často se setkává s dívkami ze Spring Breakers :)
@ashbenzo Jak často se vídáte s dívkami ze Spring Breakers?

@Cosmopolitan docela často.Minulý týden jsem se viděla se Sel a s V (Vanessa Hudgens) tento týden.Rachel nebydlí v L.A. takže se moc nevídáme.

Ashley Benson about Selena!

2. února 2014 v 14:01

Ashley Benson poskytla rozhovor pro Cosmopolitan,kde se také zmínila o Seleně!

Diskuze o bláznivých věcech v průběhu natáčení Spring Breakers.
Ashley: Natáčeli jsme spolu s dospívajícími,kteří byli na jarních prázdninách - pili,kouřili a láhve byli všude.Viděli jsme úplně nahé dívky.Vztáhla jsem oči na Selenu!

Tak jaký je váš limit?
Ashley:Nechtěla jsem se svléknout.Dívky vypadají mnohem lépe ve spodním prádle anebo jen v tričku,takže zbytek je už jen na fantazii.Vzpomínám si,když jsme natáčeli Spring Breakers byla jedna dívka nahoře a já si s ní chtěla promluvit vážně.Proč by chtěla být nahoře ve filmu,kdyby nedostala zaplaceno?Někteří lidé udělají cokoliv,aby se objevili ve filmu.Naštěstí je tam někdo jako je Selena,která je inteligentní a je vždy sama sebou.
 
 

Reklama