Demi talks about Friendship with Selena

8. února 2014 v 10:27 | Zoe |  News
Za překlad rozhovoru děkuji: http://sgdaily.blog.cz/
V poslední době se Selena hodně vídá s její nejlepší kamarádkou Demi Lovato.Demi nedávno poskytla několik rozhovorů pro E! News a ExtraTV ,kde se zmínila o Seleně v rehabilitačním ústavu, kde byla první týdny v lednu tohoto roku.
E! News
Demi Lovato officálně na veřejnosti řekla, že Selena tajně navštěvovala rehabilitační centrum na začátku měsíce ledna, kde strávila údajně dva týdny. Mluvila ve vidu hlavně o závislosti na drogách, poruchách přijmu potravy a celkově na pohled lidí na vás, když jste na nečem takovém závislí, nakonec se o Seleně vyjádřila takto: Selenu znám 14 let a byly jsme nejlepší
ExtraTV
I v rozhovoru pro ExtraTV, se Demi vyjádřila o Seleně a jejich přátelství a také opět potvrdila, že Selena naštěvovala nějakou dobu rehabilitační ústav. Jak Selena tak i Demi se navzájem podporovaly, když byly na léčení kvůli různým problémům, u Seleny to byly psychické, kdežto u Demi to byla závislost na drogách apod.. Nakonec se Demi o Seleně vyjádřila takto: Se Selenou máme užasné přátelství, známe se už 14 let a budu ji milvoat až do smrti. Video najdete tady, mělo by být čtvrté v seznamu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama