Leden 2014

Apply

31. ledna 2014 v 21:27 Apply
by: Andie

Obíhej 3xtýdně a nepiš "Ahoj.Obíhám.".Komentáře se budou týkat k článků!
Nespřáteluji s každým blogem!
Hodnotím kvalitu tvých článek a aktivitu!
Tvůj blog musí být o celebritě anebo grafice!
Pokud souhlasíš s pravidly napiš "nechci".
...
Přezdívka:
Blog:
Přečetl/a sis pravdila?


PHOTOGALLERY

31. ledna 2014 v 15:40 PHOTOGALLERY

» Photoshoots - 2014
» Public Appearances - 2014
» Candids - 2014
» Magazine scans - 2014


~ Biography ~

31. ledna 2014 v 15:27 Biography

Selena Marie Gomezová je americká herečka a zpěvačka, která je známá pro svou roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly, který dvakrát vyhrál Cenu Emmy. Následně také hrála v televizních filmech A zase jedna popelka!, Kouzelníci z Waverly Film, a Program pro ochranu princezen. Ztvárnila také hlavní roli v divadelním filmu Ramona a Beezus a roku 2012 si zahrála ve filmu Spring Breakers.

Její kariéra se rozšířila i do hudebního průmyslu, Gomezová je zpěvačka a zakladatelka popové kapely Selena Gomez & The Scene, která vydala již tři zlatě certifikovaná alba, Kiss & Tell, A Year Without Rain a When the Sun Goes Down, které vynesli tři platinově certifikované skladby, Naturally, Who Says a Love You Like a Love Song. Momentálně má i svou vlastní modní značku, která se jmenuje Dream Out Loud, která se prodává v obchodech K-Markt v USA.

Gomezová se narodila ve městě Grand Prairie ve státě Texas, bývalé divadelní herečce Amandě "Mandy" Teefeyové (rozené Cornettové) a Richardovi Joelovi Gomezovi. Její otec je mexického původu a její matka má italské kořeny. Její rodiče se rozvedli, když ji bylo pět let, Gomezová je jedináček. V roce 2006 se její matka vdala za Briana Teefeyho. Byla pojmenována po texasko-mexické zpěvačce Seleně, která zemřela tři roky poté, co se Gomezová narodila. V rozhovoru s časopisem People v roce 2009, Gomezová uvedla, že její zájem o herectví se začal projevovat, když sledovala svou matku při zkouškách a hraní v divadle. V roce 2010, při natáčení filmu Monte Carlo, Selena Gomezová úspěšně odmaturovala.